Kontakt – Sunnfjord Geo Center

Kontakt

Sunnfjord Geo Center AS

Telefon: 577 31 900
E-post: post@sunnfjordgeocenter.no
Postadresse: Sunnfjord Geo Center AS, Småbakkane 19, 6984 Stongfjorden.
Organisasjonsnummer: 998 899 834

Even Vie

Dagleg leiar

Telefon: 971 98 167

E-post: even@sunnfjordgeocenter.no

Master i geologi frå Universitetet i Bergen.

Atle Nesje

Fagleg rådgjevar

Telefon: 913 92 574

E-post: atle@sunnfjordgeocenter.no

Professor ved Institutt for Geovitenskap ved Universitetet i Bergen.

Einar Alsaker

Fagleg rådgjevar

Telefon: 982 25 951

E-post: einar@sunnfjordgeocenter.no

Cand.Sc. i geologi frå Universitetet i Bergen.

Anders Haaland

Avdelingsleiar flaum

Telefon: 480 38 237

E-post: anders@sunnfjordgeocenter.no

Master i geologi frå Universitetet i Bergen.

Alice Hestad Vie

Avdelingsleiar geoteknikk

Telefon: 957 70 087

E-post: alice@sunnfjordgeocenter.no

Master i geologi frå Universitetet i Bergen.

Elisabeth Bjørkhaug

Avdelingsleiar ingeniørgeologi

Telefon: 977 04 752

E-post: elisabeth@sunnfjordgeocenter.no

Master i ingeniørgeologi frå NTNU.

Torkjell Ljone

Avdelingsleiar skred. Prosjekttilsett

Telefon: 916 63 846

E-post: torkjell@sunnfjordgeocenter.no

Master i geologi frå Universitetet i Bergen.

Vetle Nordang

Prosjekttilsett

Telefon: 951 87 215

E-post: vetle@sunnfjordgeocenter.no

Master i geologi frå Universitetet i Bergen.

Ragnhild Norang

Prosjekttilsett

Telefon: 938 82 766

E-post: ragnhild@sunnfjordgeocenter.no

Master i geologi frå Universitetet i Bergen.

Sunniva Alsaker

Prosjekttilsett

Telefon: 911 47 894

E-post: sunniva@sunnfjordgeocenter.no

Bachelor i geologi. Masterstudent ved Universitetet i Bergen.

Reza Alikarami

Geoteknikar

Telefon: 941 33 354

E-post: reza@sunnfjordgeocenter.no

PhD i geomekanikk frå Universitetet i Bergen.

Louis J. Steigerwald

Geoteknikar

Telefon: 459 16 522

E-post: louis@sunnfjordgeocenter.no

Master i geoteknikk og geofare frå NTNU.

Martin Solheim

Prosjekttilsett

Telefon: 919 03 092

E-post: martin@sunnfjordgeocenter.no

Master i maringeologi frå Universitetet i Tromsø.

Kathrine B. Sjølingstad

Administrasjonskonsulent

Telefon: 919 22 106

E-post: kathrine@sunnfjordgeocenter.no

Terje Evensen

Styreleiar